Naši zaměstnanci

Účetní firma AVAM PLUS s.r.o. působí na trhu od roku 2000, v současné době má firma 10 stálých zaměstnanců a několik brigádníků pro období navýšení množství práce. Máme pevný, stabilní kolektiv, který byl obměněn z důvodu odchodů na mateřskou dovolenou.

Komunikace i v Angličtině, Ruštině a Ukrajinštině.

Ing. Miloslava Vaňková

Účetní expert, daňový poradce č.osv. 1211, auditor č. opr. 1670.

miloslava.vankova@avamplus.cz

Ing. Matěj Krček

Zpracování kompletních účetních agend, účetní závěrky a uzávěrky. Zpracování přiznání k dani z příjmů právnických i fyzických osob a k ostatním daním, daňové poradenství. Daňový poradce č. osv. 4488

matej.krcek@avamplus.cz

Ing. Věra Hlavatá

Zpracování kompletních účetních agend, účetní závěrky a uzávěrky. Zpracování přiznání k dani z příjmů právnických i fyzických osob a k ostatním daním, daňové poradenství. Daňový poradce č. osv. 3156

vera.hlavata@avamplus.cz

Ing. Martina Hromádková

Zpracování kompletních účetních agend, účetní závěrky a uzávěrky. Veškerá mzdová agenda, komunikace s úřady. Asistent auditora.

martina.hromadkova@avamplus.cz

Ing. Petra Kazimourová

Zpracování kompletních účetních agend, účetní závěrky a uzávěrky. Veškerá mzdová agenda -mzdový specialista- komunikace s příslušnými úřady, správa a evidence mzdových listů a evidenčních listů důchodového pojištění.

petra.kazimourova@avamplus.cz

Bc. Eva Fridrichová

Zpracování kompletních účetních agend, účetní závěrky a uzávěrky. Veškerá mzdová agenda -mzdový specialista- komunikace s příslušnými úřady, správa a evidence mzdových listů a evidenčních listů důchodového pojištění. V současné době na rodičovské dovolené.

eva.fridrichova@avamplus.cz

Ing. Jana Opatřilová

Zpracování kompletních účetních agend, účetní závěrky a uzávěrky. Veškerá mzdová agenda, komunikace s úřady. V současné době na rodičovské dovolené.

jana.opatrilova@avamplus.cz

Diana Tolkushkina

Zpracování kompletních účetních agend, účetní závěrky a uzávěrky. Veškerá mzdová agenda, komunikace s úřady. Komunikace s klienty v češtině, ruštině i ukrajinštině.

diana.tolkushkina@avamplus.cz

Bc. Dominika Vaňková

Zpracování kompletních účetních agend, účetní závěrky a uzávěrky. Veškerá mzdová agenda, komunikace s úřady. V současné době na rodičovské dovolené.